H C.P.F.S έχει πιστοποιηθεί από το International Certification Bureau και λειτουργεί, εφαρμόζοντας το:
- Σύστημα Διαχείρισης Ποιότητας σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο EN ISO 9001:2015 για τον τομέα ισχύος «Παροχής Υπηρεσιών Καθαρισμού Κτηρίων & Βιομηχανικών Χώρων»
- Σύστημα Διαχείρισης Περιβάλλοντος σύμφωνα με το διεθνές πρότυπ EN ISO 14001:2015 για τον τομέα ισχύος «Παροχής Υπηρεσιών Καθαρισμού Κτηρίων & Βιομηχανικών Χώρων»
Επίσης βρίσκεται στην διαδικασία πιστοποίησης του συστήματος ποιότητας:
- Σύστημα Διαχείρισης Ασφάλειας και Υγείας Προσωπικού, σύμφωνα με το Πρότυπο OHSAS 18001
Η λειτουργία και εφαρμογή των ανωτέρω προγραμμάτων ποιότητας, εξασφαλίζει την ικανοποίηση των απαιτήσεων των πελατών μας, αποτελεσματικά και παραγωγικά, προσδίδοντας αξία σε όλα τα επίπεδα συνεργασίας.
![AIZO2](https://www.cpfs.gr/wp-content/uploads/2021/03/AIZO2-scaled.jpg)
![AIZO](https://www.cpfs.gr/wp-content/uploads/2021/03/AIZO-scaled.jpg)